گروه کر

گروه کر آوای ماهان

 

گروه کر آوای ماهان در سال ۱۳۸۶ به سرپرستی نيما فاتحی تشکيل شد. اين گروه تا کنون اجراهای متعددی در فرهنگسراها و تالارهای کنسرت تهران و شهرستان ها برگزار کرده است که از مهمترين آنها می توان به کنسرتهای آوازهای رمانتيک (تالار رودکی) و کنسرتهای ترانه های قدیمی (Old Songs) در تالار وحدت اشاره کرد. این گروه همچنین در اجرای برنامه برای سفارتخانه ها و همایش مهم داخلی و بین المللی همچون همایش مدیریت در عصر دیجیتال (با حضور چارلز هندی) فعالیت داشته است. گروه آوای ماهان در سالهای ۱۳۹۳ و ۱۳۹۰ در جشنواره موسيقی فجر شرکت کرده و برنده رتبه های اول و دوم شده است. اين گروه همچنین در فستيوالهای بين المللی خارجی از جمله فستیوال بازیهای آسیایی گروههای کُر Asia Pacific Choir Games 2017 در سریلانکا (مهر و آبان ۹۶)، Canta Al Mar 2015 در کالئا و بارسولون اسپانيا (مهر و آبان ۹۴) و Korofest 2014 در استانبول ترکيه (شهريور ۹۳) بعنوان نماينده ايران شرکت کرده و افتخار آفرین بوده است.

افتخارات و جوايز

  • کسب دو نقره در بخشهای فولکلور آکاپلا(بدون ساز) و چمبر (کلاسیک) در فستیوال بازیهای کرال آسیا پاسیفیک Asia Pacific Choir Games 2017 در کشور سریلانکا (مهر و آبان ۹۶)
  • کسب یک نقره و یک برنز در بخشهای فولکلور و چمبر (کلاسیک) در فستیوال کانتا آل مار Canta Al Mar 2015 در کشور اسپانیا (مهر و آبان ۹۴)
  • رتبه اول در سی امين دوره جشنواره بين المللی موسيقی فجر (بهمن ۱۳۹۳)
  • رتبه دوم در بيست و هفتمين دوره جشنواره بين المللی موسيقی فجر (بهمن ۱۳۹۰)
  • رتبه اول در منطقه ۲، اولين دوره جشنواره موسيقی شمسه، برگزار کننده شهرداری تهران (بهمن و اسفند ۱۳۹۰)
  • رتبه سوم در تهران، اولين دوره جشنواره موسيقی شمسه شهرداری تهران (بهمن و اسفند ۱۳۹۰)
  • رتبه سوم درچهارمين جشنواره موسیقی محله شهرداری تهران (سال ۱۳۸۷)

 

 

 

درباره ما

ادامه مطلب

پیش ثبت نام

تماس با ما

تهران، ستارخان، خ نيايش، پلاک 25، واحد 1

021-66530052 / 021-66530034

info@avayemahan.com