فراخوان عضویت در گروه کُر آوای ماهان

فراخوان عضویت در گروه کُر آوای ماهان
17 مارس،19

گروه کُر آوای ماهان به رهبری نیما فاتحی در گروههای صدایی سوپرانو، آلتو، تنور و باس از افراد واجد شرایط فنی و تکنیکی عضو می پذیرد.

متقاضیان میتوانند تا تاریخ سی ام فروردین ۹۸ درخواست، سوابق هنری و اطلاعات تماس خود را به یکی از روشهای زیر ارسال کنند؛

  1. ارسال از طریق پیام دایرکت به اینستاگرام گروه کُر آوای ماهان به نشانی avayemahan.choir@
  2. ارسال ایمیل به نشانی avayemahan@gmail.com
  3. پیام به تلگرام @avaye_mahan
  4. تماس با تلفن های ۶۶۵۳۰۰۳۴، ۶۶۵۳۰۰۵۲ آموزشگاه موسیقی آوای ماهان

همچنین افراد علاقمند که در زمینه تکنیکی از آمادگی کافی برخوردار نیستند می توانند برای شرکت در گروه کُر آموزشی آوای ماهان (جهت آماده سازی برای ورود به گروه اصلی) به روشهای ذکر شده اطلاعات تماس خود را اعلام نمایند.

گروه کر آوای ماهان در سال ۱۳۸۶ به سرپرستی نیما فاتحی تشکیل شد. این گروه تا کنون اجراهای متعددی در فرهنگسراها و تالارهای کنسرت تهران و شهرستان ها برگزار کرده است که از مهمترین آنها می توان به کنسرتهای آوازهای رمانتیک (تالار رودکی) و کنسرتهای ترانه های قدیمی (Old Songs) در تالار وحدت اشاره کرد. این گروه همچنین در اجرای برنامه برای سفارتخانه ها و همایش مهم داخلی و بین المللی همچون همایش مدیریت در عصر دیجیتال (با حضور چارلز هندی) فعالیت داشته است. گروه آوای ماهان در سالهای ۱۳۹۳ و ۱۳۹۰ در جشنواره موسیقی فجر شرکت کرده و برنده رتبه های اول و دوم شده است. این گروه همچنین در فستیوالهای بین المللی خارجی از جمله فستیوال بازیهای آسیایی گروههای کُر Asia Pacific Choir Games 2017 در سریلانکا (مهر و آبان ۹۶)، Canta Al Mar 2015 در کالئا و بارسولون اسپانیا (مهر و آبان ۹۴) و Korofest 2014 در استانبول ترکیه (شهریور ۹۳) بعنوان نماینده ایران شرکت کرده و افتخار آفرین بوده است.

 

 

 

 

درباره ما

ادامه مطلب

پیش ثبت نام

تماس با ما

تهران، ستارخان، خ نيايش، پلاک 25، واحد 1

021-66530052 / 021-66530034

info@avayemahan.com