کنسرت ترانه‌های قديمی – Old Songs در سالن ايوان شمس به روی صحنه رفت

کنسرت ترانه‌های قديمی – Old Songs در سالن ايوان شمس به روی صحنه رفت
17 ژانویه،16

کنسرت ترانه‌های قديمی در سالن ايوان شمس به روی صحنه رفت

⚪️?⚫️ کنسرت ترانه های قدیمی پنجشنبه و جمعه شب (۲۴ و ۲۵ دی ماه ) با استقبال بسیاری از علاقه مندان به آهنگ های قدیمی، به روی صحنه رفت.

? قطعاتی معروف از خواننده‌ها و گروه‌های مطرح دهه‌های ۵۰ تا ۸۰ میلادی همچون الویس پریسلی، فرانک سیناترا، شارلز آزناوور، ماری هاپکینز، گروه آبا، گروه بانی‌ام و دین مارتین با تنظیمی متفاوت و به زبان اصلی در این کنسرت اجرا گردید.

گروه پاپ-جز کاما به سرپرستی فرهاد می‌رمحمد صادقی با همراهی گروه کُر آوای ماهان به رهبری نیما فاتحی و همچنین همراهی ارکس‌تر زهی و بادی اجرا کنندگان این قطعات بودند. تنظیم قطعات برای این گروه توسط نیما فاتحی، فرهاد می‌رمحمدصادقی و محمد حقیقی صورت گرفت.

نیما فاتحی رهبر کر و ارکستر در باره انگیزه خود در برگزاری این کنسرت می‌گوید: “در موسیقی‌های دهه‌های ۵۰ تا ۸۰ میلادی قطعات فاخر و ماندگاری وجود دارد که پدران و پدربزرگ‌های ما آن‌ها را از رادیوهای قدیمی می‌شنیده‌اند و با آن‌ها بزرگ شده‌اند. من همیشه آرزو داشتم روزی بتوانم این موسیقی‌های زیبا را دوباره به صورت زنده اجرا کنم و روحی دوباره به موسیقی‌های نوستالژیک و با شکوه آن دوره ببخشم. به طور قطع قطعات زیبا و ماندگار بسیاری از آن دهه‌های طلایی که هنوز سینتی سایزر‌ها و سمپل‌ها جای ارکسترهای بزرگ را نگرفته بودند وجود دارد که ارزش اجرای مجدد و بار‌ها شنیده شدن را دارند که در این کنسرت ما تعداد محدودی از آن‌ها را انتخاب کرده‌ایم و امیدواریم بتوانیم با ادامهٔ این روند در کنسرت‌های آتی قطعات بیشتری را به این مجموعه اضافه کنیم. در بازتنظیم این قطعات تمامی توجه من و همکارانم به این نکته بوده است که اصالت آن‌ها حفظ شود و شنونده بتواند‌‌‌ همان نوستالژی قدیمی را بازیابد.”

رهبر ارکستر: نیما فاتحی

▫️مدیر فنی: فرهاد میرمحمدصادقی

▫️نوازندگان:

فرهاد میرمحمدصادقی، عادل آل آقا، مهرداد سهرابی، علی خدیوی، علیرضا مهدی زاده، مصطفی بیات، افشار حشمتیان، بابک میردادیان، علی عباسی، صدف حقی، آنیتا واحدی، پگاه فاضلی، هستی شاپوری

▪️خوانندگان:

محمد حقيقی، شهره خيری، شايان عدالت منش، مرتضی غلامی، پرنيان روحانی، سحر اسلامبولچی، رابعه فشارکی، آتوسا خانزاده، آزاده اسدی، صدف جاويدی، شيدا شريف پور، مجيد فراهانی، ارد کاوه، بهزاد مظهری، علی باقری

درباره ما

ادامه مطلب

پیش ثبت نام

تماس با ما

تهران، ستارخان، خ نيايش، پلاک 25، واحد 1

021-66530052 / 021-66530034

info@avayemahan.com