کنسرت مشترک گروه دف نوازای «فروزان» و «هوران» به سرپرستی سیاوش عبدی و بهروز قهاری

کنسرت مشترک گروه دف نوازای «فروزان» و «هوران» به سرپرستی سیاوش عبدی و بهروز قهاری
۱۵ مرداد،۹۶

کنسرت مشترک گروه دف نوازان «فروزان» و «هوران» به سرپرستی سیاوش عبدی و بهروز قهاری در تالار اندیشه حوزه هنری تهران برگزار می‌شود.

این کنسرت به خوانندگی پیام عزیزی و با شعار «ای گفت و گوی ما همگی گفت و گوی دوست»، ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۰ برگزار می‌شود.

قطعات الله مدد، باده جبار، از دست عشق، یار می‌گوید الله، شاه مدینه، کوچه محبت، مسلمانان، همه جا بروم، مدد یا سبحانی، یا رسول الله دخیل، الله الله، از من چرا رنجیده‌ای و چند قطعه کردی به نامهای ملول گیان، مه گری، کابوکی، جان جانی و …از قطعات اجرایی این کنسرت هستند. همچنین چهار قطعه کوبه‌ای نیز توسط این گروه در این کنسرت به اجرا در می‌آید.

اعضای کنسرت مشترک فروزان و هوران رانزدیک به ۷۰ نوازنده کوبه‌ای و گروه ملودی را علیرضا بشردوست (سنتور)، حسین قاسم زاده (نی)، حامد پیرا (پالایان و سرنا)، مهرداد مسعودی (کمانچه)، هومن دلنوازی (تار)، کیارش بیات (عود) و سیاوش حیدری (کاخن و تمبک) تشکیل می‌دهند.

در این کنسرت مجیدفلاح پور تهیه‌کننده،آیدا امیری مقدم مدیر اجرایی هستند.

بلیت فروشی این کنسرت آغاز شده است. علاقه مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

درباره ما

⚫️🔴 رویاهای خود را بنوازید

🎶 در آموزشگاه موسيقی آوای ماهان کيفيت آموزش در اولویت قرار دارد. هدف ما ارائه ی کلاسهایی است که تکنیک، درک و موزيکالیته را در هنرجویان کليه سازها بالاتر برده و همچنين روحيه ی کار گروهی در ارکسترها و همنوازی ها را در هنرجويان پديد آورد. با معرفی اساتید برتر و ارائه فضا و امکانات آموزشی مناسب و همچنين موقعیت های خوب جهت عرضه ی هنر فراگیری شده، برای نواختن آنچه که در رویاهایتان دیده و شنیده اید در کنار شما هستیم.

ادامه مطلب

پیش ثبت نام

تماس با ما

تهران، ستارخان، خ نيايش، پلاک 25، واحد 1

021-66530052 / 021-66530034

info@avayemahan.com