کیبور

كيبورد الكترونيكي (Electronic Keyboard)

 

كيبورد الكترونيكي ، كه اين روزها به اشتباه به آن ارگ گفته مي شود ساز ديگري از خانواده سازهاي شستي دار است كه از تكنولوژي الكترونيك براي توليد صدا ها استفاده مي كند. اكثر كيبورد هاي موجود براي استفاده در خانه طراحي شده اند و شامل امكانات زيادي براي شبيه سازي صداي ساز ها و گروه هاي موسيقي مختلف، ريتم ها و همراهي هاي اتوماتيك (Accompaniment) و نيز امكانات آموزشي هستند. اين ساز بدليل امكانات زياد و قيمت ارزان آن قيمت اين ساز بسته به مدل و امكانات آن ممكن است بسيار متفاوت باشد ، در حال حاضر بيشترين فروش را در بين سازهاي ذكر شده دارد.
هزينه خريد يك پيانو براي اكثر خانواده هاي ايراني تقريبا سنگين است، به علاوه كيبورد شامل امكانات اضافي و تنوع صدا نيز مي باشد. به همين خاطر كيبورد در حال حاضر بيشتر از پيانو در خانه هاي ايراني يافت مي شود.

 

Keyboard

برنامه کلاسی:

درباره ما

⚫️🔴 رویاهای خود را بنوازید

🎶 در آموزشگاه موسيقی آوای ماهان کيفيت آموزش در اولویت قرار دارد. هدف ما ارائه ی کلاسهایی است که تکنیک، درک و موزيکالیته را در هنرجویان کليه سازها بالاتر برده و همچنين روحيه ی کار گروهی در ارکسترها و همنوازی ها را در هنرجويان پديد آورد. با معرفی اساتید برتر و ارائه فضا و امکانات آموزشی مناسب و همچنين موقعیت های خوب جهت عرضه ی هنر فراگیری شده، برای نواختن آنچه که در رویاهایتان دیده و شنیده اید در کنار شما هستیم.

ادامه مطلب

پیش ثبت نام

تماس با ما

تهران، ستارخان، خ نيايش، پلاک 25، واحد 1

021-66530052 / 021-66530034

info@avayemahan.com